سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی
بستن تبلیغات [X]
دانلود بازی فیفا 13 - FIFA 13 FULL 2013

دانلود بازی فیفا 13 - FIFA 13 FULL 2013

پنجشنبه 28 شهريور 1392
9:42

سرانجام پس گذشت مدت ها گروه دانلود رایگان نسخه کرک شده و نهایی بازی فیفا FIFA 13 را که تنها رقیب اصلی سری بازی های معروف PES میباشد

را برای عموم به اشتراک گذاشته است. بازی فیفا ۱۳ محصول کمپانی EA بوده که توسط بخش EA Sport ساخته شده است، پیچیده ترین هوش مصنوعی را که به تا حال دیدید را میتوانید در بازی FIFA 13 تجربه کنید. کسب اطلاعات دقیق بازیکن برای تجزیه و تحلیل فضا و شکستن دفاع کمک میکند.
در بازی فوتبال فیفا ۱۳ علاوه بر گرافیکی تر شدن بازی سبک دریبل ها بسیار واقعی و حرفه ای تر شده طوری که بازیکنی همانند مسی قادر به کنترل و دریبل ۳۶۰ درجه توپ است. حمایت و پشتیبانی خط دفاع بسیار حرفه ای تر شده است. بازی دانلود FIFA 13 بصورت آزادنه طراحی شده و اختیار کامل توپ در زیر پاهای شماست، حتی در هنگام پاسکاری باید به هدایت کامل توجه کنید تا به هم تیمی مورد نظر برسد. میزان فشار در سرعت و قدرت پاس ها به وسیله میزان فشار دکمه شما بستگی دارد. علاوه بر ویژگی های توصیف شده در فیفا ۱۳ به ضربه آزاد بسیار توجه شده طوری که هر بازیکن با یک استاتیک خاصی به توپ ضربه میزند.

دانلود بازی فیفا ۱۳ در سری های قبل قابلیت Football Manager را در خود گنجانده بود ولی شما فقط قادر به مربیگری در تیم های باشگاهی بودید اما در فیفا ۱۳ بخش Career Mode دارای تغییرات اساسی شده و به آن توجه زیادی شده است. FIFA 13 قابلیت مربیگری تیم های ملی را هم داراست. دنیای مربیگری این بازی کامپیوتر کاملا واقعی طراحی شده است طوری که شما باید در درجه اول بازیکنان باشگاه ها را زیرنظر بگیرید و بهترین ها را به تیم ملی دعوت کنید، سپس تیم را برای جام های جهانی و المپیک و … آماده کنید، دقت کنید هر نوع سهل انگاری در مربی گری یا نشان دادن ضعف میتواند باعث برکناری شما از عرصه مربیگری یا هدایت شما به مربی تیم های ضعیف شود.


منبع : http://bazaretarfand.rzb.ir
[ بازدید : 80 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بازار ترفند است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت sharghblog.ir